logo_cadprojekt_spozoo_poziom.png

Warsztaty z oprogramowania

CAD Decor PRO 3.1.1

Program CAD Decor PRO to rozwiązanie pozwalające pracować szybciej i efektywniej, dostarczając klientom wysokiej jakości wizualizacje projektu. Intuicyjne narzędzie dla każdego, kto kocha projektowanie, a dzięki przyjaznemu interfejsowi zamienia pracę w przyjemność. Na naszych warsztatach poznasz pełnię możliwości CAD Decor PRO 3.1.1., prezentowaną przez delaerów i partnerów marki CAD Projekt K&A.

CAD Projekt K&A

CAD Projekt K&A to poznańska firma, która na rynku działa już blisko 30 lat. Jesteśmy twórcami autorskiego oprogramowania do projektowania wnętrz. Sukcesywnie rozwijamy możliwości naszych programów, skupiając się na takich funkcjach jak profesjonalna dokumentacja techniczna oraz fotorealistyczny i bardzo szybki rendering. Wprowadzamy nowe możliwości prezentacji projektu (np. aplikacja mobilna CAD Share-it i wirtualną rzeczywistość w aplikacji obserVeR), zaawansowane wersje programów oraz dodatkowe moduły. Nasza oferta to: CAD Decor PRO 3.1.1, CAD Decor 3.1.1, CAD Kuchnie 7.1.1. Współpracujemy z dealerami na terenie Polski, a także Europy. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i angażujemy się w eventy branżowe, od niedawna również w sferze online. Od momentu narodzin pomysłu, aż do jego realizacji, najbardziej zależy nam na jednej rzeczy – satysfakcji naszych klientów. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, tworząc wokół naszej marki aktywną grupę projektantów wnętrz, oceniających i weryfikujących nasze oprogramowanie przy codziennych wyzwaniach projektowych. Więcej informacji na temat naszych programów znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zobacz możliwości naszych programów

 • YouTube - Biały Krąg

Program warsztatów

logo_cadprojekt_spozoo_poziom.jpg

WTOREK [ 13 października ]
12:00 - 12:40

Projekt sypialni w 20 minut
 

Czy proces tworzenia wnętrza w programie to czasochłonne zajęcie? Absolutnie nie! Wielu z nas projektantów niechętnie siada do wykonania tego zadania. Zobaczysz, że w programie CAD Decor PRO 3.1.1 to przyjemny, a przede wszystkim szybki proces. Przygotowanie modelu wnętrza nie było jeszcze tak proste. Podczas trzech spotkań pokażę, jak szybko i efektownie można stworzyć wnętrze w około 20 minut oraz przeliczyć redner.

 

Prowadzący: 
Joanna Jęch
 [ Sztukawnetrz.com.pl ]

Projektant wnętrz, szkoleniowiec projektowania i modelowania wnętrz, Partner CAD Projekt K&A Sp. z o.o.

Informacje organizacyjne

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH

Zapraszamy na wirtualne szkolenia, by poznać możliwości oprogramowania od CAD Projekt K&A. Warsztaty odbywają się online, na żywo i nie będą nagrywane. Nie masz naszego programu? Przetestuj go z naszym kluczem czasowym. Jest to pełna i komercyjna wersja programu ograniczona tylko czasem na 30 dni! Na naszej stronie internetowej dokładnie przeczytasz jak ją zdobyć w bardzo korzystnej cenie i cieszyć się naszym programem na warsztatach oraz przez kolejny miesiąc.

Jeśli posiadasz już program, zachęcamy do projektowania razem z nami w czasie warsztatów! Polecamy przygotować 2 ekrany do pracy: jeden do wideo i drugi do pracy w programie.

Rejestracja

WEŹ UDZIAŁ 

Udział w wydarzeniu archiDAY 2020 Online, w tym również w warsztatach CAD Decor PRO 3.1.1:

 • Wydarzenie odbędzie się na platformie archiDESK
   

 • Uczestnictwo jest bezpłatne dla specjalistów - użytkowników platformy archiDESK
  (architektów, architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, homestagerów, designerów)

   

 • Nie masz jeszcze konta w archiDESK? Zarejestruj się już teraz i bądź z nami podczas archiDAY 2020 Online!

Mam już konto na platformie archiDESK - ZALOGUJ

Spotkajmy się na archiDAY

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, DOŁĄCZ DO NAS

 • Facebook Social Ikona
 • Instagram