Witaj w świecie

Ceramiki Paradyż

Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju oraz wizytówka polskiego przemysłu na świecie. Od 31 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając Klientom w blisko 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości.

Reprezentanci Ceramiki Paradyż w agendzie archiDAY 2020 Online

15 PAŹDZIERNIKA [ CZWARTEK ]

10:00 - 11:00 | PLATFORMA ZEWNĘTRZNA CERAMIKI PARADYŻ KLIKNIJ TUTAJ

W pogoni za oczekiwaniami inwestora

Czy wiesz na co zwracać uwagę projektując duże przestrzenie użyteczności publicznej? Porozmawiajmy o tworzeniu indywidualnych rozwiązań, aby wnętrza twoich klientów były nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. 

Prowadzący:  Piotr Stępniak [ Ceramika Paradyż ]
Od ponad 15 lat ceni sobie pracę z ludźmi. W Ceramice Paradyż odpowiedzialny za dzielenie się wiedzą. Zawodowo i prywatnie lubi jak za produktem stoi ciekawa historia, bo wierzy, że to ona ułatwia podjęcie decyzji zakupowej. Czas wolny spędza na czytaniu książek, a w przerwach między rozdziałami na bieganiu i słuchaniu muzyki.

Agnieszka Biernat [ Ceramika Paradyż ]

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Od 30 lat zawiązana z branżą płytek ceramicznych. Pierwszą współpracę z Ceramiką Paradyż podjęła w 2000 r., tworząc projekty ekspozycji oraz biorąc udział w procesach wdrożeniowych. W 2007 r. wraz z Joanną Maltańską stworzyła grupę projektową Lukrecja Aqsamit, łącząc projektowanie wnętrz z projektowaniem graficznym oraz sztuką. Podczas Łódź Design Festival w 2012 r. grupa zaprezentowała autorską ekspozycję „DekoRacje”. Na przełomie lat 2015/2016 wiceprezes Fundacji Wyspa Progress. Założycielka firmy projektowej Bufor9.

Marta Słaby [ Ceramika Paradyż ]

Łukasz Dytrych[ Ceramika Paradyż ]

12:00 - 13:00 | PLATFORMA ZEWNĘTRZNA CERAMIKI PARADYŻ KLIKNIJ TUTAJ

Typowe pomieszczenia i nietypowe rozwiązania, czyli jak zaskoczyć klienta?

Płytki na ścianie w sypialni a może w ogrodzie? Czemu nie. Na spotkaniu opowiemy o faktach i mitach związanych z projektowanie wnętrz z wykorzystaniem płytki w pomieszczeniach innych niż tradycyjna łazienka.

Prowadzący:  Piotr Stępniak [ Ceramika Paradyż ]

Aldona Chudzicka [ Ceramika Paradyż ]

Od wielu lat związana z Ceramiką i tworzeniem wzornictwa płytek w różnych technologiach. Jako Dyrektor ds. rozwoju produktu ma poczucie ogromnej odpowiedzialności za projekty, które jej zespół proponuje klientom Ceramiki Paradyż. Dobry dizajn interesuje ją we wszystkich przejawach otaczającej nas przestrzeni i wszelkich aspektach życia.

Anna Koszowska-Król  [ Ceramika Paradyż ]

Ponad 20 lat doświadczenia w wiodących firmach usługowych, produkcyjnych i start-upach.  W Ceramice Paradyż odpowiada za opracowywanie, definiowanie i nadzorowanie kategorii produktowych oraz zarządzanie nimi zgodnie ze strategią produktową. Współpracujący gracz zespołowy. Entuzjastka w życiu.

Porozmawiajmy

POZNAJMY SIĘ

Grzegorz Kopeć

Dyrektor ds. Współpracy z Architektami

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży ceramicznej, w tym ponad 15 lat na stanowiskach kierowniczych związanych z współpracą z architektami.  W pracy ceni sobie partnerskie relacje oraz profesjonalizm. W Ceramice Paradyż odpowiada za obsługę pracowni projektowych oraz doradztwo techniczne w zakresie wykorzystywania płytek ceramicznych. Wyznaje prostą zasadę - projekt musi się podobać, ale jego efekt końcowy powinien zachwycać swoją funkcjonalnością, by stać się wizytówką zarówno inwestora, architekta jak i producenta.

Piotr Stępniak

Specjlista ds. szkoleń

Od ponad 15 lat ceni sobie pracę z ludźmi. W Ceramice Paradyż odpowiedzialny za dzielenie się wiedzą. Zawodowo i prywatnie lubi jak za produktem stoi ciekawa historia, bo wierzy, że to ona ułatwia podjęcie decyzji zakupowej.

Materiały do pobrania

POBIERZ KATALOG

Kolekcje podłogowe katalog generalny edycja 2019 / 2020
Kolekcje ścienne katalog generalny edycja 2019 / 2020
Kolekcje ścienne 30x60cm edycja 2019 - paradyz-classica
Kolekcje 30x90cm My Way - katalog 30x90 
Płyty Tarasowe 2.0

Rejestracja

WEŹ UDZIAŁ 

Udział w wydarzeniu archiDAY 2020 Online:

 • Wydarzenie odbędzie się na platformie archiDESK
   

 • Uczestnictwo jest bezpłatne dla specjalistów - użytkowników platformy archiDESK
  (architektów, architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, homestagerów, designerów)

   

 • Nie masz jeszcze konta w archiDESK? Zarejestruj się już teraz i bądź z nami podczas archiDAY 2020 Online!

Mam już konto na platformie archiDESK - ZALOGUJ

Spotkajmy się na archiDAY

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, DOŁĄCZ DO NAS

 • Facebook Social Ikona
 • Instagram