STREFA DORADCZA
 

Konsultacje eksperckie

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Pytania przy kawie.
Rozmowy z Homebook.pl o budowaniu mark
i


 
 
 

Specjaliści platformy podzielą się wiedzą z zakresu marketingu i brandingu, wspierając osoby prowadzące własne pracownie w budowaniu silnej marki oraz skutecznej komunikacji z klientami.  Podczas konsultacji uczestnicy będą mieć okazję zadawania pytań dotyczących budowania profesjonalnego portfolio, promocji pracowni za pośrednictwem zewnętrznych kanałów i własnych mediów społecznościowych. To zestaw bardzo praktycznych umiejętności, których znajomość jest kluczowa w prowadzeniu biznesu w branży wnętrzarskiej.


KIEDY
/ 27 października 2021 (środa) w godzinach 10:00 - 18:00


GDZIE
/ Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA, ul. Malborska 41, Warszawa

ZAPISY

/ Zgłoszenia odbywają się drogą mailową. Jeżeli chcesz wziąć udział w konsultacjach, prześlij wiadomość na adres ewelina.saja@homebook.pl. Poprawne zgłoszenie powinno zawierać nazwę pracowni projektowej oraz informację na temat tego, czego chciałabyś/chciałabyś dowiedzieć się podczas spotkania z ekspertkami Homebook.pl

 
KONSULTACJE PROWADZĄ:  

 

Ewelina Saja.jpg

Ewelina Saja

Homebook.pl

Małgorzata_Zborowska_Homebook.jpg

Małgorzata Zborowska

Homebook.pl

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Ubezpieczenieprojektanta.pl - coś więcej niż tylko zwykła polisa OC. Czym różni się od innych dostępnych na rynku produktów?

 
 

Chętnie opowiemy na Twoje pytania dotyczące programu ubezpieczenieprojektanta.pl, pokazując różnice względem innych, dostępnych na rynku pokryć. Wytłumaczymy, jak działa dedykowane dla projektantów wnętrz ubezpieczenie OC i doradzimy w zakresie dotychczas zawartych polis. Jako brokerzy ubezpieczeniowi jesteśmy gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące konkretnych przykładów szkód i naszego wsparcia w zakresie ich likwidacji.


KIEDY
/ 27-29 października 2021 (środa-piątek)


GDZIE
/ Online, na wybranej platformie (Teams, Google Meet, Zoom itp.)

ZAPISY

/ Prosimy o wiadomość email na adres projektant@rozek.pl z preferowanym terminem i informację, czego chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć.


 

 

Rejestracja

WEŹ UDZIAŁ 

Wydarzenie archiDAY 2021 odbędzie się  w dniach 25-30 października zarówno online jak i stacjonarnie.Uczestnictwo w wydarzeniu archiDAY 2021 jest bezpłatne dla specjalistów - użytkowników platformy archiDESK (architektów, architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, homestagerów, designerów, architektów i projektantów krajobrazu).

 

Nie masz jeszcze konta w archiDESK? Zarejestruj się już teraz i bądź z nami podczas archiDAY 2021!​​
 

Mam już konto na platformie archiDESK - ZALOGUJ

Spotkajmy się na archiDAY

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, DOŁĄCZ DO NAS

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram

Mam już konto na platformie archiDESK - ZALOGUJ