logo_white.png

Upraszczamy projektowanie

Gdy wszystko jest proste, możesz tworzyć kompleksowo. Zrobisz wszystko na wiele sposobów w jednym programie.  Odkryj lepszy sposób projektowania dzięki Vectorworks, który łączy w sobie różnorodne narzędzia w jednym intuicyjnym pakiecie. Rysowanie w 2D, modelowanie w 3D, renderowanie, tworzenie dokumentacji technicznej lub prezentacja projektu - w naszym programie to wszystko jest możliwe.

Intensywny kurs

Architektura

Intensywny kurs

Architektura

wnętrz

Intensywny kurs

Architektura

krajobrazu

Poznaj Vectorworks!

Żadnych ograniczeń, tylko możliwości. Mocna i wszechstronna platforma do projektowania. Od projektu koncepcyjnego w 2D i 3D do zintegrowanego modelu BIM. To intuicyjne narzędzie dla każdego projektanta, które pomaga zrealizować najśmielsze wizje.

 


 

Pełna swoboda projektowania

Vectorworks wspiera proces twórczy od projektu koncepcyjnego przez projekt wykonawczy, generowanie zestawień, aż do wizualizacji. To najbardziej wszechstronne rozwiązanie, dzięki któremu możesz pracować szybciej i efektywniej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gwarancja oszczędności czasu
 

Jednoczesna praca w 2D/3D to dla Ciebie najprostszy sposób oszczędności czasu. Ponieważ rysowanie w 2D i 3D nie stanowi odrębnych czynności. Użycie kształtów/obiektów 2D zamiast linii znacznie przyspiesza rysowanie w 2D. Łatwiejsze modyfikacje w projektach ponieważ każda zmiana w 2D automatycznie odwzorowuje się w przestrzeni 3D. Jednym kliknięciem przygotujesz przedmiary i kosztorysowanie dzięki zintegrowanym arkuszom kalkulacyjnym.

Pozyskaj więcej klientów

Szeroka gama możliwości tworzenia wizualizacji, dzięki którym pozyskasz więcej zamówień. Tworząc wyjątkowej jakości rendery, nie musisz już korzystać z dodatkowych programów takich jak Photoshop, Illustrator czy Indesign. Dodatkowo Vectorworks otwiera ci drogę do zachwycających i w pełni zintegrowanych wizualizacji 3D w technologii rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality). Dzięki wirtualnej rzeczywistości (Virtual Reality) i panoramie 360𝇈 projekt na pewno zrobi na nich ogromne wrażenie i zwiększy twoją konkurencyjność . Oszczędzasz czas przy projektach dla najbardziej wymagających klientów dzięki synchronizacji z silnikami renderującymi w czasie rzeczywistym.

Nieograniczona współpraca
 

Kilka osób w Twoim zespole może równocześnie pracować nad tym samym plikiem. Przesyłanie danych do partnerów zewnętrznych możliwe jest za pośrednictwem wielu formatów graficznych, takich jak JPG, PNG (z maską), PSD i EPS. Vectorworks obsługuje także dane GIS w formatach Shape i GeoTIFF. W zakresie 3D i drukowania 3D oferujemy m.in. 3DS, OBJ, STEP, IGES, Rhino, X_T i STL. Wszelkie dane liczbowe łatwo i szybko wyeksportujesz do aplikacji Excel.

VW_Architect_2021_obraz_1.jpg
VW_Architect_interior_2021_obraz_1.jpg
VW_Architect_2021_obraz_2.jpg
VW_Architect_2021_obraz_4.jpg

Rejestracja

WEŹ UDZIAŁ 

Udział w wydarzeniu archiDAY 2020 Online, w tym również w warsztatach VECTORWORKS:

 • Wydarzenie odbędzie się na platformie archiDESK
   

 • Uczestnictwo jest bezpłatne dla specjalistów - użytkowników platformy archiDESK
  (architektów, architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, homestagerów, designerów)

   

 • Nie masz jeszcze konta w archiDESK? Zarejestruj się już teraz i bądź z nami podczas archiDAY 2020 Online!

Mam już konto na platformie archiDESK - ZALOGUJ

Spotkajmy się na archiDAY

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, DOŁĄCZ DO NAS

 • Facebook Social Ikona
 • Instagram