Vectorworks Landmark

To wszechstronne rozwiązanie dla architektów krajobrazu i urbanistów. Vectorworks to najlepszy program 3D w branży projektowania architektury krajobrazu. Projektujesz jednocześnie w 2D i 3D. Rysunki techniczne z wymiarowaniem, plany nasadzeń z automatycznymi etykietami, wizualizacje 3D, kosztorysy i zestawienia, a nawet plansze do prezentacji projektu - wszystko to możliwe jest w jednym programie.

Intensywny kurs dla architektów krajobrazu

To praktyczny kurs, w którym krok po kroku przeprowadzimy Cię przez podstawowe narzędzia programu Vectorworks Landmark. Rysowanie 2D/3D, modelowanie, tworzenie dokumentacji technicznej oraz renderowanie. Podczas kursu zdobędziesz wiedzę odnośnie dopasowania modelu terenu do istniejącego budynku mieszkalnego zakres kursu obejmuje wyposażenie terenu w wybrane obiekty małej architektury, uzupełnienie jej o projektowaną, bądź istniejącą roślinność oraz tworzenie nawierzchni utwardzonych i biologicznie czynnych. Co najważniejsze przekonasz się jak szybko i sprawnie można wykonać bilans terenu, zestawienia projektowanych i istniejących elementów oraz tworzenie na ich podstawie kosztorysów, które zdecydowanie ułatwiają pracę i oszczędzają czas pracy.

Program warsztatów

WTOREK [ 13 października ]
15:00 - 17:00

Zaprezentujemy obszerne narzędzie Nawierzchnia twarda. Podczas kursu stworzymy nawierzchnię twardą z kostki wraz obrzeżami oraz nawierzchnię z płyt. Tworzenie ścieżki z płyt zagłębionych w trawniku. Zaprezentujemy tworzenie własnych zasobów takich jak tekstury oraz wygenerujemy raport z wcześniej przygotowanej nawierzchni.

ŚRODA [ 14 października ]
15:00 - 17:00

Zaprezentujemy narzędzie dedykowane dla architektów krajobrazu jakim jest Roślina istniejąca i projektowana. Przekażemy informacje o
podstawowych ustawieniach, zaprezentujemy różne tryby pracy oraz wygenerujemy zestawienia. Kurs obejmuje również tworzenie powierzchni roślinnej wraz z doborem gatunków oraz tworzenie własnej rośliny na podstawieni rekwizytu.

CZWARTEK [ 15 października ]
15:00 - 17:00

Modelowanie 3D obiektów małej architektury oraz import obiektów z biblioteki Vectorworks gotowych baz oraz obiektów z zewnętrznych baz, import z 3DWarehouse. Poznanie zasad oraz tworzenie wizualizacji w architekturze krajobrazu.

PIĄTEK [ 16 października ]
15:00 - 17:00

Modelowanie terenu zaprezentujemy kilka sposobów dostępnych w Vectorworks czyli modelowanie skarp i pagórków na trawniku przy pomocy punktów wysokościowych oraz modelowanie terenu przy pomocy kształtu. Zaprezentujemy wstawianie gotowych obiektów (roślina, mała architektura) na model terenu.

 

Zapraszamy na wirtualne spotkanie z Vectorworks, które pozwoli Ci skorzystać z w pełni efektywnego szkolenia bez wychodzenia z domu. Kurs odbywa się w czasie rzeczywistym. Przygotuj 2 ekrany do pracy: jeden do wideo i drugi do pracy na aplikacji Vectorworks.


 

Prowadzący: 
Agnieszka Gertner
 [ Design Express Poland ]

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz SGGW w Warszawie. Architekt krajobrazu i projektant ogrodów z wieloletnim doświadczeniem. Projektuje i planuje przestrzeń w różnych skalach. Od 2010 roku jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów a od kilku lat prowadzi szkolenia i kursy z obsługi programów wspierających projektowanie terenów zieleni. Na co dzień miłośniczka przyrody i fotografii przyrodniczej. W Design Express zapewnia wsparcie techniczne w zakresie architektury krajobrazu oraz prowadzi warsztaty i szkolenia z projektowania w środowisku Vectorworks Landmark..

Przemysław Mężyński [ Design Express Poland ]

Po ukończeniu studiów magisterskich z architektury wnętrz na ASP w Warszawie rozpoczął pracę w Design Express. Zapewnia wsparcie techniczne w zakresie architektury wnętrz i krajobrazu. Wprowadza nowych użytkowników w podstawy projektowania i odpowiada za zagadnienia dotyczące renderowania.

Porozmawiajmy

POZNAJMY SIĘ

Michał Rzewuski

Key Account Manager Landmark

Spotkajmy się na żywo podczas archiDAY!
Jestem do Państwa dyspozycji w dniach 13-16 października w godzinach 14.30 -17.30

Rejestracja

WEŹ UDZIAŁ 

Udział w wydarzeniu archiDAY 2020 Online, w tym również w warsztatach VECTORWORKS LANDMARK:

 • Wydarzenie odbędzie się na platformie archiDESK
   

 • Uczestnictwo jest bezpłatne dla specjalistów - użytkowników platformy archiDESK
  (architektów, architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, homestagerów, designerów)

   

 • Nie masz jeszcze konta w archiDESK? Zarejestruj się już teraz i bądź z nami podczas archiDAY 2020 Online!

Mam już konto na platformie archiDESK - ZALOGUJ

Spotkajmy się na archiDAY

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, DOŁĄCZ DO NAS

 • Facebook Social Ikona
 • Instagram