Vectorworks Architect

Każdy projekt jest wyjątkowy, a jego tworzenie wymaga eksperymentowania i szukania kompromisów. Dzięki BIM, czyli modelowaniu informacji o budynku, możesz swobodnie wymieniać i modyfikować elementy modelu, dodając coraz bardziej szczegółowe rozwiązania w zależności od fazy projektu. Jednocześnie wszystkie zmiany masz pod kontrolą dzięki łatwymi do generowania raportami i przedmiarami w postaci arkuszy kalkulacyjnych.

Intensywny kurs dla architektów

To praktyczny kurs, w którym na przykładzie budynku usługowo-mieszkalnego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez podstawowe narzędzia programu Vectorworks Architect. Poznasz program dedykowany do BIM w architekturze, który łączy w sobie różnorodne narzędzia w jednym intuicyjnym pakiecie. Rysowanie 2D/3D, modelowanie, tworzenie dokumentacji technicznej oraz renderowanie. Zrealizujesz projekt w środowisku 2D/3D, spróbujesz swoich sił w swobodnym modelowaniu oraz tworzeniu obiektów BIM na podstawie specyfikacji producenta. Poznasz funkcje środowiska BIM, które umożliwią szybkie zbudowanie modelu, a następnie wygenerowanie na jego podstawie pełnej dokumentacji technicznej. Kurs jest poprowadzony w taki sposób, aby zdobytą wiedzę móc wykorzystać w tworzeniu własnych wizualizacji, niezależnie od rodzaju projektu.

Program warsztatów

WTOREK [ 13 października ]
10:00 - 12:00

Modelowanie 3D, Okna

ŚRODA [ 14 października ]
10:00 - 12:00

Poznanie zasad oraz tworzenie wizualizacji architektonicznej

CZWARTEK [ 15 października ]
10:00 - 12:00

Elementy BIM, Tworzenie zasobów własnych

PIĄTEK [ 16 października ]
10:00 - 12:00

Strefowanie, generowanie dokumentacji technicznej, wymiarowanie, wyodrębnianie detalu
 

Zapraszamy na wirtualne spotkanie z Vectorworks, które pozwoli Ci skorzystać z w pełni efektywnego szkolenia bez wychodzenia z domu. Kurs odbywa się w czasie rzeczywistym. Przygotuj 2 ekrany do pracy: jeden do wideo i drugi do pracy na aplikacji Vectorworks

Prowadzący: 
Grzegorz Krzemień
 [ Design Express Poland ]

Absolwent architektury Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej, zainteresowany materialnością i autentycznością architektury. Uczestnik wielu warsztatów i wydarzeń architektonicznych oraz organizator Ogólnopolskich Warsztatów Architektonicznych 1M3. Hobbystycznie eksperymentuje z programowaniem i mikroprocesorami.
 

Przemysław Mężyński [ Design Express Poland ]

Po ukończeniu studiów magisterskich z architektury wnętrz na ASP w Warszawie rozpoczął pracę w Design Express. Zapewnia wsparcie techniczne w zakresie architektury wnętrz i krajobrazu. Wprowadza nowych użytkowników w podstawy projektowania i odpowiada za zagadnienia dotyczące renderowania.

Porozmawiajmy

POZNAJMY SIĘ

Tomasz Koza

Key Account Manager Architecture

Spotkajmy się na żywo podczas archiDAY!
Jestem do Państwa dyspozycji w dniach 13-16 października w godzinach 9.30-12.30

Rejestracja

WEŹ UDZIAŁ 

Udział w wydarzeniu archiDAY 2020 Online, w tym również w warsztatach VECTORWORKS ARCHITECT:

 • Wydarzenie odbędzie się na platformie archiDESK
   

 • Uczestnictwo jest bezpłatne dla specjalistów - użytkowników platformy archiDESK
  (architektów, architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, homestagerów, designerów)

   

 • Nie masz jeszcze konta w archiDESK? Zarejestruj się już teraz i bądź z nami podczas archiDAY 2020 Online!

Mam już konto na platformie archiDESK - ZALOGUJ

Spotkajmy się na archiDAY

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, DOŁĄCZ DO NAS

 • Facebook Social Ikona
 • Instagram