top of page

Spotkajmy się w sieci

archiDAY 2020
12-16.10.2020

Archiday_online_logo.png

SPOTKANIA | PRELEKCJE | WYWIADY | PANELE | PREZENTACJE | POKAZY | WARSZTATY | SZKOLENIA


Poznaj nasze sceny tematyczne. W programie między innymi:

Scena główna

Dzień Dobry archiDAY

Projektant i BIZNES

Warsztaty z oprogramowania

Archicad

Warsztaty z oprogramowania

Vectorworks

Warsztaty z oprogramowania

Sketchup + V-Ray

Warsztaty z oprogramowania

CAD Decor PRO 3.1.1

Strefa doradcza,
konsultacje eksperckie

Strefa współpracy

archiPARTNERZY

archiday2020_tloLEWA.png
logo_LR_bez_HG_centr.jpg

Livingroom to marka mebli tapicerowanych polskiego producenta firmy DFM. Nasze meble zostały stworzone z pasji do piękna, komfortu, wygody, ale także do zdrowego trybu życia. Wiemy jak ważny jest odpowiedni balans pomiędzy aktywnością i wypoczynkiem chcemy, aby ten ostatni był najwyższej jakości i oprócz relaksu dawał jeszcze coś - dbał o
zdrowie naszych klientów. Dzięki naszym meblom jest to możliwe. Całość naszej filozofii domyka hasło livingroom - wygoda w pięknej formie.

 

Więcej na www.livingroom.pl

 

ceramika_paradyz_logo.jpg

Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju oraz wizytówka polskiego przemysłu na świecie. Od 31 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając Klientom w blisko 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości.

 

Więcej na www.paradyz.com

 

Vestfrost logo.png

Firmie Vestfrost od samego początku przyświeca jeden cel.

Tworzenie i produkcja produktów AGD, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom swoich klientów. Ponad 60 lat doświadczeń firmy gwarantuje wysoką jakość wykonania, prostotę obsługi i bardzo niską awaryjność.

Produkty Vestfrost od wielu lat służą naszym klientom. Zadowolenie naszych klientów to najlepsze „paliwo” i motywator do ciągłego doskonalenia technologii, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i tworzenia nowych urządzeń.

 

Więcej na www.vestfrosthome.eu

yawal.png

Yawal S.A.  należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 30 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Systemy przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian działowych i osłonowych, ogrodów zimowych, świetlików, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych. 

 

Więcej na www.yawal.com

 

hansgrohe.png

Jeżeli cenisz sobie piękne wzornictwo w łazience i kuchni oraz zależy Ci na doskonałej jakości to jesteś we właściwym miejscu. Produktów klasy premium do prysznica, łazienki i kuchni w hansgrohe znajdziesz mnóstwo. Co jest odpowiednie dla Ciebie? Odkryj nasz asortyment: baterie do umywalki, prysznica i wanny. Produkty do prysznica, takie jak główki prysznicowe, głowice prysznicowe, komplety prysznicowe Showerpipe i systemy prysznicowe. Produkty do kuchni, takie jak baterie kuchenne, zlewozmywaki kuchenne i kombinacje zlewozmywaków i baterii kuchennych.

 

Więcej na www.hansgrohe.pl

 

WISNIOWSKI_BODO_poziome_PL.jpg

WIŚNIOWSKI to 30 lat kompetencji w branży budowlanej.  Centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie. Wychodzą naprzeciw wyzwaniom. Znają rynek i wyznaczają jego kierunki. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Wytrwale realizują swoje aspiracje i cele, którymi jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji światowego lidera branży bram, ogrodzeń oraz stolarki aluminiowej i stalowej. Są skoncentrowani na stałym rozwoju we wszystkich obszarach swojej działalności, w pełni zachowując odpowiedzialność społeczną.

Więcej na www.wisniowski.pl

logo-OknoPlus2020_bez-tla.png

Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość... i innowacja – jak w OknoPlus. To producent nowoczesnej stolarki okiennej i drzwiowej o wieloletnim stażu w branży, który nieustannie poszukuje nowych, coraz lepszych rozwiązań, inspirując się rozwojem technologii, uważnie wsłuchując w potrzeby swoich klientów i twórczo współpracując na co dzień z architektami.

 

Więcej na www.oknoplus.pl

logo-duravit.png

Założona w 1817 roku w Hornbergu w Szwarcwaldzie firma Duravit AG, jest dziś wiodącym międzynarodowym producentem designerskich łazienek. Firma działa w ponad 130 krajach na całym świecie i bazuje na innowacjach w dziedzinie znakomitego projektu, technologii poprawiającej komfort użytkowania i najwyższej jakości materiałach. We współpracy z uznanymi międzynarodowymi projektantami, takimi jak Philippe Starck, EOOS, sieger design, Kurt Merki Jr.,
Christian Werner, Matteo Thun and Cecilie Manz, firma tworzy wyjątkowe łazienki, które nieustannie poprawiają jakość życia ich użytkowników. Asortyment Duravit obejmuje ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, wanny i brodziki, systemy wellness , deski sedesowe z funkcją mycia, baterie i akcesoria
oraz stelaże podtynkowe.

 

Więcej na www.duravit.pl

Partner wspierający

Domoteka to wyjątkowe centrum wyposażenia wnętrz w warszawskim parku handlowym Homepark Targówek. To „centrum doskonałości” specjalizujące się w stylowych i luksusowych meblach oraz akcesoriach dla domu. To przestrzeń, która mieści ponad 600 znanych na świecie marek meblowych i wnętrzarskich w 60 salonach.

Zobacz więcej na domoteka.pl

Partnerzy medialni

WSPIERAJĄ NAS

Partnerzy merytoryczni

Partnerzy technologiczni