top of page

Wygoda w pięknej formie

livingroom_transparent.png

Z pasji do piękna, komfortu, wygody, ale także do zdrowego trybu życia stworzyliśmy meble marki livingroom. Wiemy jak ważny jest odpowiedni balans pomiędzy aktywnością i wypoczynkiem chcemy, aby ten ostatni był najwyższej jakości i oprócz relaksu dawał jeszcze coś - dbał o zdrowie naszych klientów.

Spotkajmy się w salonie Livingroom!

W salonie Livingroom w warszawskiej Domotece (ul. Malborska 41) odbędą się stacjonarne aktywności w ramach wydarzenia archiDAY 2020 Online! Sprawdź i odwiedź nas!

Aktywności w salonie

12 PAŹDZIERNIKA [PONIEDZIAŁEK]

archiDAY Studio - badź z nami stacjonarnie!

9:30 - 10:00 - [ archiDAY Studio ] Spotkajmy się w salonie Livingroom!

Dzień Dobry archiDAY!
Prowadzący:  Jakub Wiśniewski [ JMW Architekci ] 
Przemysław Szklarzewski [ Prezes Zarządu - PCAW / Organizator archiDAY ] 


 

12:00 - 13:00 - [ archiDAY Studio Spotkajmy się w salonie Livingroom!

NOBU - Here they come!
Przemo Łukasik [ Medusa Group ]


 

Sesje wizerunkowe dla architektów i projektantów

10:00 - 17:00  Spotkajmy się w salonie Livingroom!

Realizacja sesji wizerunkowych
Fotograf:  Łukasz Sakowski  [ Fotomotywa.com ] 

Zadbaj o swój wizerunek! Skorzystaj z możliwości realizacji bezpłatnych sesji zdjęciowych, które realizujemy dla architektów i projektantów wnętrz w ramach wydarzenia archiDAY 2020 Online!

 

e-wystawa fotografii

10:00 - 21:00  Spotkajmy się w salonie Livingroom!

Kunszt Polskiego Designu
 

 

 

 

 

Tom Kurek [ tomkurek.co ] 

Urodzony w Polsce fotograf wnętrz i architektury od lat mieszkający na stałe w Londynie. Znany z dbałości o szczegóły i kompozycję, Tom widzi swoje obrazy jako portrety miejsc, które opisują jego unikalne podejście do fotografii designu. Od ponad 16 lat rozwija swoje doświadczenie w budowaniu stylu w zawodzie fotograficznym. "Nie chodzi o pokazanie wszystkiego, ale o uchwycenie istoty i charakteru przestrzeni." Jego sesje zdjęciowe publikowane w wielu internetowych i drukowanych mediach w Polsce (między innymi Dobre Wnętrze, Elle Decoration Polska, Weranda, Label Magazine, Weranda, White Mad) oraz na świecie, w tym Elle Decoration UK, Maison Creative, Schoner Wohnen, Dezeen, Design Milk, Archdaily, Grand Design i innych. Lista jego klientów obejmuje różne studia architektury i projektowania wnętrz, hotele, deweloperów i marki meblowe.  Jest laureatem nagrody Blueprint Photography Grand Prix Award 2018 w Londynie.Mam szczęście i przyjemność współpracować z najlepszymi polskimi architektami i projektantami. Przez lata wśród moich sesji udało mi się zebrać niesamowitą kolekcję wielu wyjątkowych projektów stworzonych i zrealizowanych przez najlepszy polski talent. Szczególnie w ciągu ostatnich 10 lat polski design przeżywa autentyczny boom, a jakość i ilość projektów na prawdziwie światowym poziomie przekracza moje najśmielsze wyobrażenia sprzed 16 lat, kiedy zacząłem zajmować się fotografią.  Chciałbym zaprezentować moją subiektywną selekcję ulubionych ujęć najciekawszych polskich projektów jakie miałem możliwość fotografować dotychczas.

Zapraszam na moją e-wystawę TOM KUREK

©Tom Kurek_DSC01438_32+1_2048_b&w+1.jpg
Zdj%C3%84%C2%99cia_ekspert_edited.jpg

Porozmawiajmy

POZNAJMY SIĘ

Eksperci Livingroom

ds. współpracy z projektantami

Dostępni od 10.00 do 12.00 każdego dnia archiDAY

Poznaj naszą ofertę

Meble livingroom cechują się niepowtarzalnym, nowoczesnym designem, doskonałą jakością i unikatowością. Różnorodność funkcji, gama dodatków i układów mebla oraz szeroka paleta kolorów i struktur tkanin oraz skór naturalnych daje możliwość personalizacji produktu. Przyjdź do Salonu Livingroom, sprawdź najwyższą jakość mebli, poczuj ich komfort i wybierz mebel idealnie „skrojony” do Twoich potrzeb.

Pobierz katalog

Spotkajmy się w salonie Livingroom
podczas archiDAY 2020 Online

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, DOŁĄCZ DO NAS

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page